امنیت ایمیل ، ساخته شده برای شما

کنترل صندوق دریافت خود را دوباره در دست گیرید

فیلترینگ ایمیل ورودی

از شبکه خود محافظت کنید

حذف هرزنامه ها و ویروس ها از طریق ایمیل قبل از اینکه به شبکه شما برسند

از 32,868,000ریال/3yrs/domain
بیشتر بدانید خرید

Outgoing Email Filtering

Safeguard your reputation

Prevent Spam and Viruses from ever unknowingly leaving your network

از 32,868,000ریال/3yrs/domain
بیشتر بدانید خرید

بایگانی ایمیل

پشتیبان گیری و مطابقت

دیگر هرگز ایمیل را از دست ندهید و از صحت اطلاعات ایمیل برای رعایت قوانین اطمینان حاصل کنید

از 84,660,000ریال/3yrs/domain
بیشتر بدانید خرید
طراحی شده توسط:

تقریباً 100٪ ویروس ها ، بدافزارها و هرزنامه ها را قبل از رسیدن به صندوق ورودی شما مسدود کنید

فیلترینگ ایمیل ورودی همه این مزایا را به شما می دهد ...

محافظت کامل از صندوق ورودی با قیمت رقابتی
فیلترینگ بسیار دقیق
پیکربندی آسان
افزایش تداوم و افزونگی ایمیل ورودی
گزینه های مختلف گزارش
رابط کاربری دوستانه برای کنترل کامل بر ایمیل شما
افزایش بهره وری کارکنان
سازگار با هر سرور ایمیل

فیلترینگ ایمیل ورودی تمام ایمیل های ورودی را فیلتر می کند و قبل از این که این تهدیدها به شبکه شما برسد تقریباً هرزنامه ها و ویروس ها را از بین می برد میزان دقت 100.. کنترل پنل گسترده به شما امکان می دهد تا کنترل کامل خود را حفظ کنید. علاوه بر این ، در صورت خرابی سرور ایمیل شما ، ایمیل شما در صف قرار می گیرد. از طریق رابط وب می توانید به ایمیل صف دسترسی داشته باشید ، بخوانید و به آن پاسخ دهید افزودن به تداوم ایمیل ورودی شما!

چرا به فیلتر ورودی حرفه ای نیاز دارید؟

خطر تهدیدات شبکه فناوری اطلاعات را متوقف کنید. اگر صندوق ورودی شما هر روز مملو از نامه های فله ای ناخواسته است ، پس این یک علامت است که شما به یک راه حل حرفه ای فیلتر ورودی نیاز دارید. از صندوق ورودی خود محافظت کامل کرده و با تهدیدات هرزنامه ، ویروس و بدافزار خداحافظی کنید!

چگونه کار می کند

هنگامی که دامنه شما (به طور خودکار) در فیلتر ورودی مستقر شده و فیلترسازی فعال شود ، ایمیل عبور می کند از طریق ابر فیلتر SpamExperts. ایمیل های ورودی به طور ایمن در زمان واقعی تجزیه و تحلیل و اسکن می شوند. هیچ آموزش یا پیکربندی مورد نیاز نیست و همه چیز در جعبه کار می کند. هر پیامی که به عنوان هرزنامه شناسایی می شود به قرنطینه منتقل می شود ، در حالی که غیر اسپم به شما ارسال می شود سرور ایمیل. قرنطینه را می توان در کاربر پسند SpamPanel ، از طریق گزارشات ایمیل ، یا حتی مستقیماً در سرویس گیرنده ایمیل خود نظارت کرد! دیگر وقت خود را در برخورد با هرزنامه تلف نکنید ، به سادگی انرژی خود را بر روی کارهای تجاری متمرکز کنید ، در حالی که به طور کامل باقی می مانید کنترل.

فیلترینگ ایمیل خروجی همه این مزایا را به شما می دهد ...

دیگر لیست سیاه وجود ندارد
از اعتبار نام تجاری و سیستم های فناوری اطلاعات خود محافظت کنید
از فهرست نویسی هزینه های مربوط جلوگیری کنید
افزایش پیوستگی و ارسال ایمیل در خارج از کشور
افزایش بهره وری کارکنان
بهبود مدیریت سوء استفاده

فیلترینگ خروجی چیست؟

Outgoing Email Filtering is vital to safeguard your IT infrastructure reputation and ensure all your outgoing email arrives safely where it should. This professional solution will block spam and viruses from leaving your network and prevent your IP(s) from being blacklisted ever again. Moreover, the SpamExperts Outgoing Filter gives you the reporting and tools to detect compromised accounts and lock-down spamming users.

Why you need it?

Has your network ever sent out spam email without your knowledge? Due to network weaknesses almost any device can be compromised to transmit outbound SMTP, allowing spam or malware to be sent out from your network without you even knowing it! Therefore, it's critical you invest in a professional Outgoing Filter solution. Maintain your company’s good reputation, stop spam from leaving your network and prevent being blacklisted so that your email always arrives where it is meant to go.

بایگانی ایمیل همه این مزایا را به شما می دهد ...

شامل فیلترینگ ایمیل ورودی و خروجی است!
دیگر هرگز ایمیل را از دست ندهید!
دستیابی به رعایت قانون
بهبود عملکرد سیستم فناوری اطلاعات
مدیریت حفاظت از اطلاعات کاربر پسند
پیوستگی ایمیل اضافه شده ، پشتیبانی روزنامه نگاری و تحویل آسان مجدد
بایگانی فشرده ، رمزگذاری شده و ایمن

بایگانی ایمیل

Email Archiving preserves and protects all inbound and outbound email messages for later access. It is a great way to recover lost or accidentally deleted emails, accelerate audit response, secure intellectual property emails and attachments, as well as for “eDiscovery” purposes in case of litigation.

چرا به آن نیاز دارید

آیا به شدت به دنبال یک ایمیل مهم از سال گذشته هستید ، اما به نظر نمی رسد آن را پیدا کنید و شما در معرض خطر جریمه یا از دست دادن یک معامله تجاری مهم در نتیجه این هستید؟ با راه حل حرفه ای بایگانی ایمیل از این امر جلوگیری کنید. بایگانی ایمیل یک ابزار مهم برای حفظ پشتیبان امن از همه ایمیل ها و مطابق قانون است.

در عین حال ، از آنجا که مبادلات ایمیل دارای قدرت قضایی هستند و از نظر قانونی لازم الاجرا هستند ، انطباق ایمیل به یک نگرانی بسیار مهمی برای سازمان ها. بنابراین در برخی از صنایع اجباری است که از تمام پیام های ایمیل پشتیبان گیری ایمن داشته باشیم و از نظر قانونی مطابقت داشته باشیم.

ثبت نام و شروع به کار

انتخاب محصولگزینه های اضافی32,868,000ریال/3yrs 84,660,000ریال/3yrs 32,868,000ریال/3yrs 1,992,000ریال/mo 65,736,000ریال/3yrs 120,516,000ریال/3yrs

سوالات متداول

چگونه کار می کند؟

ایمیل از طریق سرورهای خودآموز هوشمند SpamExperts هدایت می شود که هرزنامه را قبل از رسیدن به شما شناسایی و مسدود می کند.


فیلترینگ چقدر دقیق است؟

به لطف پردازش میلیونها ایمیل در روز ، فیلترهای ایمیل ما دارای نرخ پیشرو در صنعت با دقت نزدیک به 100 هستند.


Can I recover messages that get blocked?

بله ، یک کنترل پنل جامع با جستجوی گزارش ، قرنطینه و بسیاری از ابزارهای دیگر به شما امکان می دهد وضعیت هر ایمیل را بررسی کنید که از سیستم عبور کرد.


راه اندازی چقدر طول می کشد؟

راه اندازی سریع ، خودکار است و در عرض چند دقیقه فعال می شود و از ایمیل شما محافظت می کند.


بایگانی ایمیل چیست؟

امروزه ایمیل بسیار مهم است ، زیرا بایگانی ایمیل ایمن ذخیره می شود و به شما اطمینان و آرامش بیشتری می بخشد.


چقدر ایمیل می توانم ذخیره کنم؟

بایگانی ایمیل شامل 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ایمیل فشرده به طور پیش فرض است. در صورت نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتر ، می توانید مجوزهای 10 گیگابایتی دیگر را اضافه کنید.