کنترل صندوق دریافت خود را دوباره در دست گیرید

فیلترینگ ایمیل ورودی

از شبکه خود محافظت کنید

شروع از
41,580,000 ریال
قیمت هر domain

Outgoing Email Filtering

Safeguard your reputation

شروع از
41,580,000 ریال
قیمت هر domain

بایگانی ایمیل

پشتیبان گیری و مطابقت

شروع از
107,100,000 ریال
قیمت هر domain

فیلترینگ ایمیل ورودی

خطر تهدیدات شبکه فناوری اطلاعات را متوقف کنید. اگر صندوق ورودی شما هر روز مملو از نامه های فله ای ناخواسته است ، پس این یک علامت است که شما به یک راه حل حرفه ای فیلتر ورودی نیاز دارید. از صندوق ورودی خود محافظت کامل کرده و با تهدیدات هرزنامه ، ویروس و بدافزار خداحافظی کنید!

چگونه کار می کند

هنگامی که دامنه شما (به طور خودکار) در فیلتر ورودی مستقر شده و فیلترسازی فعال شود ، ایمیل عبور می کند از طریق ابر فیلتر SpamExperts. ایمیل های ورودی به طور ایمن در زمان واقعی تجزیه و تحلیل و اسکن می شوند. هیچ آموزش یا پیکربندی مورد نیاز نیست و همه چیز در جعبه کار می کند. هر پیامی که به عنوان هرزنامه شناسایی می شود به قرنطینه منتقل می شود ، در حالی که غیر اسپم به شما ارسال می شود سرور ایمیل. قرنطینه را می توان در کاربر پسند SpamPanel ، از طریق گزارشات ایمیل ، یا حتی مستقیماً در سرویس گیرنده ایمیل خود نظارت کرد! دیگر وقت خود را در برخورد با هرزنامه تلف نکنید ، به سادگی انرژی خود را بر روی کارهای تجاری متمرکز کنید ، در حالی که به طور کامل باقی می مانید کنترل.

چرا به فیلتر ورودی حرفه ای نیاز دارید؟

فیلترینگ ایمیل ورودی تمام ایمیل های ورودی را فیلتر می کند و قبل از این که این تهدیدها به شبکه شما برسد تقریباً هرزنامه ها و ویروس ها را از بین می برد میزان دقت 100.. کنترل پنل گسترده به شما امکان می دهد تا کنترل کامل خود را حفظ کنید. علاوه بر این ، در صورت خرابی سرور ایمیل شما ، ایمیل شما در صف قرار می گیرد. از طریق رابط وب می توانید به ایمیل صف دسترسی داشته باشید ، بخوانید و به آن پاسخ دهید افزودن به تداوم ایمیل ورودی شما!

فیلترینگ بسیار دقیق

پیکربندی آسان

افزایش تداوم و افزونگی ایمیل ورودی

گزینه های مختلف گزارش

رابط کاربری دوستانه برای کنترل کامل بر ایمیل شما

افزایش بهره وری کارکنان

Outgoing Email Filtering

فیلترینگ خروجی چیست؟

Outgoing Email Filtering is vital to safeguard your IT infrastructure reputation and ensure all your outgoing email arrives safely where it should. This professional solution will block spam and viruses from leaving your network and prevent your IP(s) from being blacklisted ever again. Moreover, the SpamExperts Outgoing Filter gives you the reporting and tools to detect compromised accounts and lock-down spamming users.

Why you need it?

Has your network ever sent out spam email without your knowledge? Due to network weaknesses almost any device can be compromised to transmit outbound SMTP, allowing spam or malware to be sent out from your network without you even knowing it! Therefore, it's critical you invest in a professional Outgoing Filter solution. Maintain your company’s good reputation, stop spam from leaving your network and prevent being blacklisted so that your email always arrives where it is meant to go.

دیگر لیست سیاه وجود ندارد

از اعتبار نام تجاری و سیستم های فناوری اطلاعات خود محافظت کنید

از فهرست نویسی هزینه های مربوط جلوگیری کنید

افزایش پیوستگی و ارسال ایمیل در خارج از کشور

افزایش بهره وری کارکنان

بهبود مدیریت سوء استفاده

بایگانی ایمیل

چگونه کار می کند

Email Archiving preserves and protects all inbound and outbound email messages for later access. It is a great way to recover lost or accidentally deleted emails, accelerate audit response, secure intellectual property emails and attachments, as well as for “eDiscovery” purposes in case of litigation.

چرا به آن نیاز دارید

آیا به شدت به دنبال یک ایمیل مهم از سال گذشته هستید ، اما به نظر نمی رسد آن را پیدا کنید و شما در معرض خطر جریمه یا از دست دادن یک معامله تجاری مهم در نتیجه این هستید؟ با راه حل حرفه ای بایگانی ایمیل از این امر جلوگیری کنید. بایگانی ایمیل یک ابزار مهم برای حفظ پشتیبان امن از همه ایمیل ها و مطابق قانون است.

در عین حال ، از آنجا که مبادلات ایمیل دارای قدرت قضایی هستند و از نظر قانونی لازم الاجرا هستند ، انطباق ایمیل به یک نگرانی بسیار مهمی برای سازمان ها. بنابراین در برخی از صنایع اجباری است که از تمام پیام های ایمیل پشتیبان گیری ایمن داشته باشیم و از نظر قانونی مطابقت داشته باشیم.

شامل فیلترینگ ایمیل ورودی و خروجی است!

مدیریت حفاظت از اطلاعات کاربر پسند

پیوستگی ایمیل اضافه شده ، پشتیبانی روزنامه نگاری و تحویل آسان مجدد

بهبود عملکرد سیستم فناوری اطلاعات

دیگر هرگز ایمیل را از دست ندهید!

دستیابی به رعایت قانون

ثبت نام و شروع به کار

انتخاب محصول
گزینه های اضافی
خلاصه
107,100,000 ریال
41,580,000 ریال
41,580,000 ریال
2,520,000 ریال
83,160,000 ریال
152,460,000 ریال

سوالات متداول

چگونه کار می کند؟

ایمیل از طریق سرورهای خودآموز هوشمند SpamExperts هدایت می شود که هرزنامه را قبل از رسیدن به شما شناسایی و مسدود می کند.

فیلترینگ چقدر دقیق است؟

به لطف پردازش میلیونها ایمیل در روز ، فیلترهای ایمیل ما دارای نرخ پیشرو در صنعت با دقت نزدیک به 100 هستند.

Can I recover messages that get blocked?

بله ، یک کنترل پنل جامع با جستجوی گزارش ، قرنطینه و بسیاری از ابزارهای دیگر به شما امکان می دهد وضعیت هر ایمیل را بررسی کنید که از سیستم عبور کرد.

راه اندازی چقدر طول می کشد؟

راه اندازی سریع ، خودکار است و در عرض چند دقیقه فعال می شود و از ایمیل شما محافظت می کند.

بایگانی ایمیل چیست؟

امروزه ایمیل بسیار مهم است ، زیرا بایگانی ایمیل ایمن ذخیره می شود و به شما اطمینان و آرامش بیشتری می بخشد.

چقدر ایمیل می توانم ذخیره کنم؟

بایگانی ایمیل شامل 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ایمیل فشرده به طور پیش فرض است. در صورت نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتر ، می توانید مجوزهای 10 گیگابایتی دیگر را اضافه کنید.