تغییر در فصل یازدهم قوانین

۷ فروردین ۱۳۹۸

در شرایط برگشت هزینه ، سه   تغییر اساسی در قوانین بوجود آمد :

1- سرویس های ادان دامنه ، پارک دامنه و ... هم شامل برگشت هزینه می شود و تا درصورتی که در هنگام خرید سرویس های اضافه خریداری شده باشد ، تا 30 روز میتوانند همه آنرا کنسل کرده و مبلغ خود را پس بگیرند.

2- دوره ضمانت 30 روزه دیگر  به دوره سرویس وابسته نیست . ( قبلا برای سرویسهای ماهانه فرصت هفت روزه گذاشته شده بود )

3- برگشت هزینه تنها در دوره ضمانت سرویس امکان پذیر خواهد بود.

متن کامل اصلاحیه بشرح زیر است :

فصل یازدهم: لغو سرویس توسط مشتری – بازگشت هزینه

11.1 کلیه سرویس های میزبانی به استثنای سرویس های اعلام شده در سایت دارای 30 روز ضمانت برگشت وجه از زمان پرداخت می باشد. مشتری موظف است که قبل از کنسل کردن سرویس خود، کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را بردارد، زیرا به محض لغو نمودن سرویس، اطلاعات مشتری حذف خواهد شد.

11.2 ضمانت بازگشت هزینه تا 30 روز برای سرویس های هاست های اشتراکی می باشد. دوره ضمانت بازگشت وجه در سرویس های میزبانی با منابع اختصاصی کوتاهتر است و در مشخصات سرویس قید شده است. ( بعنوان مثال ضمانت بازگشت وجه در هاست های پربازدید و هاست نامحدود اختصاصی 10 روز می باشد )

11.3 هزینه های مربوط به خدمات دامین ( شامل ثبت، انتقال، تمدید دامین )، هزینه اجاره  آیپی  اختصاصی، سرویس های سرور اختصاصی و مجازی و تجهیزات، کلیه خدمات فنی، هزینه پشتیبانی فنی، خدمات نرم افزاری ( نصب، بهینه سازی، رفع اشکال و ... )، هزینه لایسنس های نرم افزاری، سرویس های فنی ( از قبیل مانیتورینگ، آنتی اسپم  و... ) قابل برگشت نمی باشد.

11.4 ضمانت برگشت وجه تنها در  سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود.

11.5  تحت هیچ شرایط پول پرداخت‌شده بعد از دوره ضمانت بازگشت وجه  را باز نمی‌گرداند و هرگونه ضمانت کتبی و شفاهی در این زمینه باطل می‌باشد.

متن کامل قوانین : https://www.mashhadhost.com/tos

 

Powered by WHMCompleteSolution